Fatma i uron 1-mujorin djalit të saj me foton më të ëmbël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:15 28-02-2020 Fatma i uron 1-mujorin djalit të saj me foton më të ëmbël Fatma

Shefi i njohur i kuzhinës dhe moderatorja shqiptare kanë organizuar një festë për 1-mujorin e vogëlushit të tyre Noah.

Ka qenë Fatma ajo e cila publikoi një foto të ëmbël të bebit, i cili qendron pranë tortës që mban emrin e tij.

Por më i këndshëm se veshja elegante e bebit dhe tortës së ëmbël, është urimi i mami Fatmës, e cila shprehet se ka 1 muaj që nuk vë gjumë në sy.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Britney Spears poston videon e dhimbshme, thyen këmbën duke kërcyer
Wanda Nara 'çmend' fansat, ekspozon të pasmet seksi në 'Instagram' (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0071930885314941
array(1) { ["section"]=> string(64) "fatma-i-uron-1-mujorin-djalit-te-saj-me-foton-me-te-embel-196816" }