Fatmir Hysenbelliu feston ditëlindjen si asnjëherë më parë, i rreshton shishet me shampanjë në vilën e tij luksoze (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:32 05-04-2020 Fatmir Hysenbelliu feston ditëlindjen si asnjëherë më parë, i rreshton shishet me shampanjë në vilën e tij luksoze (FOTOT) Hysenbelliu

Futbollisti e biznesmeni shqiptar Fatmir Hysenbelliu ditën e djeshme ka festuar 28-vjetorin e si asnjëherë më parë dhe kjo për shkak të situatës së krijuar prej pandemisë Covid-19.

Siç shihet nga fotot që ai ka publikuar në rrjete sociale, Hysebelliu e ka festuar ditëlindjen i izoluar në shtëpinë e tij luksoze në praninë e prindërve. Në një foto ai shihet teksa ka rreshtuar disa shishe me shampanjë para tij.

Kujtojmë se para disa ditësh Hysenbelliu ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqej nga veranda e shtëpisë me libër në dorë, ndërsa në mbishkrim thuhej ‘Be safe’ (Të jesh i sigurt).

screenshot4_1.png

-640-0-5e88d9e32283a_2.jpg

screenshot5_2.png

screenshot3.png

screenshot2.png

screenshot6.png

screenshot5_1.png

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010174989700317
array(1) { ["section"]=> string(126) "fatmir-hysenbelliu-feston-ditelindjen-si-asnjehere-me-pare-i-rreshton-shishet-me-shampanje-ne-vilen-e-tij-luksoze-fotot-201406" }