Fatmir Hysenbelliu flet për ndarjen nga Anxhelina dhe nëse ndikoi Angela Martini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:52 10-01-2017

I ftuar në 'Fun Day' në InTv, pjesë e bisedës me Fatmir Hysenbelliun nuk mund të mos ishte edhe pyetja e shumëpritur, nëse ishte Angela Martini ajo që ndau nga Anxhelina Hadërgjonaj.

Dhe Fatmiri e ka një përgjigjë për këtë: “Nuk është e vërtetë që ka patur diçka mes meje dhe Angela Martinit. Jemi njohur në Los Angeles nga një grup shoqëror  dhe kemi thjesht shoqëri”, sqaron ai.

Sa i përket një rikthimi të mundshëm me Anxhelinën, ai u shpreh se sot janë vetëm miq por “jetës nuk i dihet”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068080902099609
array(1) { ["section"]=> string(86) "fatmir-hysenbelliu-flet-per-ndarjen-nga-anxhelina-dhe-nese-ndikoi-angela-martini-65170" }