Fatmir Mediu në Uashington, takon një nga aktorët më të mëdhenj të të gjitha kohërave

Publikuar tek: politike, më 16:37 25-10-2020 Fatmir Mediu në Uashington, takon një nga aktorët më të mëdhenj të të gjitha kohërave

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë një vizite në Uashington të SHBA-së ka takuar një nga aktorët më të mëdhenj të të gjitha kohërave, Morgan Freeman.

Mediu e ka shpërndarë foton me aktorin në rrjetet sociale, duke e shoqëruar edhe me një nga thëniet e Morgan Freeman.

“Si mundemi ta ndryshojmë botën? Duke u siguruar që një akt mirësie të ndiqet nga një akt tjetër mirësi”, shkruhet në foton mes Mediut dhe Freeman.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Topalli me parti të re, Patozi i jep një KËSHILLË: Je ndër personalitetet më të FORTA të PD, vetëm këtë gjë MOS E BËJ
Minishegeni Ballkanik, Rama takim online me Vuçiç dhe Zaev, Kosova ende nuk ka konfirmuar pjesëmarrjen »
Article Logic
Execution time: 0.011497020721436
array(1) { ["section"]=> string(91) "fatmir-mediu-ne-uashington-takon-nje-nga-aktoret-me-te-medhenj-te-te-gjitha-koherave-225102" }