Fatmir Xhafaj ka sot ditëlindjen, e urojnë dy vajzat Aulona dhe Amantia

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 17-05-2016 Fatmir Xhafaj ka sot ditëlindjen, e urojnë dy vajzat Aulona dhe Amantia

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafaj feston sot ditën e lindjes. Plot 57 vite jetë bëhen sot për babain e dy vajzave, Aulonës dhe Amantias.

Aulona  dhe Amantia Xhafaj e kanë uruar sot të atin në rrjetet sociale. Është Aulona ajo e cila publikon këtë fotografi me babain e saj të cilit i thërret me përkëdheli “Ba”.

“Gëzuar ditëlindjen ba”, shkruan Aulona ndërsa shton se ndjehet një vajzë me fat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055553913116455
array(1) { ["section"]=> string(76) "fatmir-xhafaj-ka-sot-ditelindjen-e-urojne-dy-vajzat-aulona-dhe-amantia-40690" }