Fatmira Brecani: Doktorin e dua, por këndoj dhe në dasmën e djalit të Ramës

Publikuar tek: barometri, më 07:22 12-03-2017 Fatmira Brecani: Doktorin e dua, por këndoj dhe në dasmën e djalit të Ramës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.39755201339722
array(1) { ["section"]=> string(79) "fatmira-brecani-doktorin-e-dua-por-kendoj-dhe-ne-dasmen-e-djalit-te-rames-71596" }