Fatos dhe Xhoana Nano fotografohen në aeroport, në radhë si gjithë të tjerët

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:24 28-10-2016 Fatos dhe Xhoana Nano fotografohen në aeroport, në radhë si gjithë të tjerët

I tërhequr nga politika por vazhdon të mbetet një nga emrat e rëndësishëm të historisë politike në vend.

Është fjala për ish-liderin e së majtës Fatos Nano. Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana Nano janë fotografuar para pak minutash në aeroportin e Bolonjës në Itali. Si dy njerëz të thjeshtë  ata presin të kalojnë në radhën e gjatë me pjesën tjetër të qytetarëve.

Fatosi dhe Xhoana  janë munduar mos ekzspozohen e mos bien në sy duke ruajtur një lloj distance nga njëri-tjetri. E megjithatë nuk i kanë shpëtuar aparatit të newsbomb.al.

Ajo që bie në sy është transformimi i ish-liderit historik të së majtës; Nano ka nisur të ndjejë peshën e viteve në lëkurë dhe ka shtuar ndjeshëm në peshë, sikurse edhe bashkëshortja e tij Xhoana që pavarësisht se ka zgjedhur një ngjyrë të çeltë e rinore, duket se i ka shtuar disa kilogramë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet pasuria e “të mjerëve” që pezulluan vetting-un: Anëtarët e Gjykatës Kushtetuese të zhytur në kredi dhe jetojnë vetëm me paga
FOTO E DITËS: Kush janë 10 më të pasurit e Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.011032104492188
array(1) { ["section"]=> string(81) "fatos-dhe-xhoana-nano-fotografohen-ne-aeroport-ne-radhe-si-gjithe-te-tjeret-57634" }