“Fatos Klosi qejfli femrash e manjak seksual, si u kap mat në zyrë duke bërë orgji”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:47 09-08-2016 “Fatos Klosi qejfli femrash e manjak seksual, si u kap mat në zyrë duke bërë orgji”

Ish truproja i ish-kryeministrit Berisha, Izet Haxhia lëshon akuza të forta ndaj ish kreut të SHISH Fatos Klosi. Sipas Haxhisë, Klosi e di të vërtetën e natës së vrasjes që ndodhi para selisë së PD pasi sipas tij gjithçka është regjistruar nga kamerat e sigurisë vendosur në zyrën e Idajet Beqirit ndërsa e akuzon se e ka shitur kasetën. Por ish trupëroja e Berishës lëshon të tjera akuza ndaj kreut të SHISH për abuzime seksuale në kohën kur Klosi ishte gjimnazist ndërsa shkruan edhe për një video përgjimi në zyrë.

“Se nuk them ndonje gjë të re profesor, nëse them se ti je i njohur si qejfli femrash e manjak sexual. Ty të bënë një video përgjimi punjonjësit e tu, duke bërë orgji me femra në zyre dhe pastaj kur deshe t'i pushosh nga puna, për arsyet që din vet, ta treguan atë vidio e ti u tërhoqe duke thënë se bëra shaka”, shkruan Haxhia.

STATUSI I PLOTË I IZET HAXHISË:

Degjova se kryespiuni klosi na ishte tronditur nga rrefimi im per librin e De villers, dhe kishte kerkuar të prononcohej vete në gazete duke bere mashtrimin e tij të radhes, por sot do ta prish gjumin prape o kryespiun i Meidanit. .Profesor,po te drejtohem keshtu, si i pasionuar pas leximit te librave që je. A te kujtohet kur te propozoi Presidenti Meidani per kryetar te Shikut dhe kryeministri Nano nuk ishte dakord, duke thene se ti nuk merrje vesh nga kjo pune, argumenti i Meidanit ne mbeshtetje te kandidatures tende ishte :se ti ke patur pasion te madh të lexosh libra me spiunazh? Profesor, a vertet mendon se të beson njeri kur thua se ne seline e Shikut erdhi nje vizitor si De villers, dhe ti nuk e mban mend nese e ke takuar? ??Profesor takımın me De villers e mban mend çdo shef i sherbimit sekret në bote, qofte ky amerikan, britanik, francez, izralit rus apo kinez, japonez apo bullgar. Mohimi që i ben takimit me De villers ngre shume dyshime ndaj jush. Nese ketu nuk do kishte patur dicka te piste, ju nuk do ta mohonit kete takim. Mohimi që i beni takimit me De villers profesör, eshte njelloj sikur babai juaj Qemal Klosi, ish oficer i larte i Sigurimit te Shtetit, i derguar prej Enver Hoxhes si njeri i besuar ne postin e Drejtorit te Portit te Durresit, të mohonte se kishte pritur ne zyre autorin e romanit ''E Fshehta e Paqetes Porti ''me teme spiunazhin e sigurimit te Shtetit. .Se ju e dini profesor që ky roman eshte shkruar sipas tregimit të babit tuaj duke pire rakı e ngrene peshk me autorin Ju keni dore ne librin e De villers, profesor,Jo më pak se babai juaj ne romanin ''E Fshehta e Paqetes Porti ''Dhe babai juaj me porosi te Enver Hoxhes punonte në linje të dubluar ,edhe me ministrine perkatese nga ku varej porti kryesor i vendit, edhe me sigurimin e Shtetit. Kete tradite e vazhdove edhe ti profesor, që pervec Shikut punoje shume edhe me portet e doganat, per te rritur Jo te ardhurat e shtetit por të klanit që perfaqesoje e vetes. Babai juaj tregoi integritet duke mbajtur ne shtepi e rritur vajzen e vellait që ia vari Enver hoxha si sabotator. Por a di gje ti profesor per nje histori perdhunimi, ku nje gjimnazist, bir i nje kuadri të rendesishem tha :Edhe nese kam perdhunuar,të bijen e armikut te partise kam pedhunuar, dem armikut i kam bere. Se nuk them ndonje gje të re profesor, nese them se ti je i njohur si qejfli femrash e manjak sexual. Ty te bene nje video pergjimi punjonjesit e tu, duke bere orgji me femra në zyre dhe pastaj kur deshe t'i pushosh nga puna, per arsyet që din vet, ta treguan ate vidio e ti u terhoqe duke thene se bera shaka. Desha të pyesja a te kujtohet shoku yt i femijrise në Durres Salı Tivari? Si ua shite terroristeve që të kercenuan me jete per rrembimin nga ana e Shikut të celules se të gjashteve të Xhihadit Egjiptjan, grupit aleat te Bin Laden, me ndermjetsimin e amerikaneve? Salı Tivari si noter kishte bere dokumentat e tyre per qendrim në Shqipri dhe njifte identitetin e vertet të tyre. Ata ai ti dha ty që ua dhe amerikaneve, të cilet pası bene verifikimet zbuluan keta persona. Pra ti ke tradhtuar nje bashkepuntor të CİA -s ,profesor, të cilin e vrane në zyren e tij, ne seline e Komitet Mysliman Shqiptar. Nje vrasje ende e pazbuluar edhe sot. Por vrasja u be ne nje menyre të caktuar per te dhene mesazhin terrorist që ne vijme, e gjejme njeriun që na shiti tek CİA, dhe e vrasim ne zyren e tij mes Tiranes, Jo larg ambasades amerikane. Kete ua mundesove ti profesor me tradhetine tende. Por te kthehemi tek libri i De villers, profesor, atje pershkruhet vrasja e Azem hajdarit, ne liber tregohet se personazhi kryesor ka qene në vendngjarje. Nga entuziazmi per te bere bashkeautorin me De villers, të ka shpetuar nje detaj profesor, jep të dhena per vrasjen, ashtu si do të dukeshin Jo nga rruga por nga lartesia prane nderteses se PD. Keto të dhena i ke nga kamera e fshehte e vendosur në zyren e Idajet Beqirit, në ndertesen ngjitur me até të PD. ?Per kete qellim i the Idajet Beqirit, te marre me qera ate zyre nga ku shifej si në pellembe të dores oborri i PD dhe vendi ku u vra hajdari.Naten e vrasjes se hajdarit ti dergove njerzit e tu te cmontojne ato kamera dhe kjo nuk u permend kurre në hetimet ashtu si edhe telefoni celular i zhdukur i hajdarit. Ajo kamera ka të verteten e vrasjes se Azem hajdarit. Çfare bleve me kaseten e asaj kamere profesor? ??A ruajte kopje, apo ia dergove shitsit kameran e kasten bashke? Ti bleve jeten tende profesor, në të dy e dime. Si dhe perse do ta them njehere tjeter. ..

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024557113647461
array(1) { ["section"]=> string(86) "fatos-klosi-qejfli-femrash-e-manjak-seksual-si-u-kap-mat-ne-zyre-duke-bere-orgji-49185" }