Fatos Lubonja siguron një tjetër “kënd të vetin”, por jo në “Opinion”

Publikuar tek: aktualitet, më 20:17 23-03-2015

Analisti Fatos Lubonja nuk do të shfaqet më në emisionin “Opinion” dhe shkak për këtë është bërë një tjetër projekt që ai do të nis.

Bëhet fjalë për rubrikën e përditshme “Këndi i Lubonjës”, i cili që prej datës 6 prill do të transmetohet në Agon Channel pas edicioneve të lajmeve. I njohur për argumentat e tij kritik kryesisht ndaj politikës, por jo vetëm, Lubonja ka zgjedhur pikërisht këtë television për tu shfaqur çdo ditë me opinionet e tij. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frroku: Arratisja në mendjen e atyre që më kanë cënuar si qytetar
Shpërthimet me tritol në Lazarat, policia publikon emrat e të dyshuarve »
Article Logic
Execution time: 0.01117992401123
array(1) { ["section"]=> string(69) "fatos-lubonja-siguron-nje-tjeter-kend-te-vetin-por-jo-ne-opinion-6759" }