Fatos Nano dhe gruaja e tij Xhoana besnikë të Greqisë, zbulohen FOTOT e reja nga pushimet e çiftit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:15 14-07-2016 Fatos Nano dhe gruaja e tij Xhoana besnikë të Greqisë, zbulohen FOTOT e reja nga pushimet e çiftit

Ish kryeministri dhe lideri i së majtës Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij Xhoana Nano me ç’duket, janë besnikë të thekur të Greqisë.

Vjet ,çifti zgjodhi ishullin Jonian, Kefalonia për të pushuar, ndërsa këtë vit kanë zgjedhur ishullin Zakynthos. Dhe ja ku shfaqen në këto foto të “ICONstyle” në ishullin Jonian, duke shijuar një darkë të qetë në çift.

Çifti Nano, në vend të ndonjë bisede preferon të konsumojë kohën me celularët dhe të dy i shohim që teksa darkojnë, kokat i mbajnë mbërthyer në aparatet teknologjikë.

Ata janë veshur “casual”, ndërsa bie në sy se as njëri dhe as tjetri nuk ka ndryshuar peshë.

nano1.jpg

nano.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089750289916992
array(1) { ["section"]=> string(103) "fatos-nano-dhe-gruaja-e-tij-xhoana-besnike-te-greqise-zbulohen-fotot-e-reja-nga-pushimet-e-ciftit-46568" }