Fatos Nano ka një mesazh për Gramoz Ruçin në krye të Kuvendit, ja çfarë shkruan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:05 11-09-2017 Fatos Nano ka një mesazh për Gramoz Ruçin në krye të Kuvendit, ja çfarë shkruan

Ish- Kryeministri Fatos Nano, ka uruar Gramoz Ruçin për zgjedhjen si Kryetar të Kuvendit.

Nano ka zgjedhur Facebook-un për të përçuar mesazhin e urimit mikut të tij të vyer, siç e quan ai Ruçin. "Urime miku im i vyer Gramoz Ruçi, per postin e ri teper me vlere ne sferen politike dhe jo vetem!”, ka shkruar lideri historik i socialistëve në Facebook.

Nano dhe Ruçi kanë qënë bashkëpuntorë të ngushtë kryesisht në mandatin qeverisë të socialistëve nga viti 1997 deri në 2005-ën. 

Untitled.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071039199829102
array(1) { ["section"]=> string(84) "fatos-nano-ka-nje-mesazh-per-gramoz-rucin-ne-krye-te-kuvendit-ja-cfare-shkruan-91893" }