Fatos Tushe përpiqet të rregullojë imazhin, fton në zyrë gruan që kërcënoi

Publikuar tek: politike, më 19:22 14-04-2016 Fatos Tushe përpiqet të rregullojë imazhin, fton në zyrë gruan që kërcënoi

Kryebashkiaku i Lushnjes, Fatos Tushe po përpiqet të rregullojë imazhin e tij pas ngjarjes së shëmtuar të ndodhur ditën e djeshme. Ai ka ftuar sot në zyrën e tij gruan që kërcënoi një ditë më parë, e cila kërkonte nga kryebashkiaku që të mos e largonte nga vendi ku shiste.

Por Tushes nuk e kanë mbajtur nervat dhe iu vërsul gruas me fjalët: “Ta fus portofolin në gojë”, apo “Kush t’i polli 12 fëmijët”.

Për ngjarjen reaguan Avokati i Popullit dhe Partia Demokratike, ndërsa kryebashkiaku u shpreh sot i penduar për veprimet e tij. 

12993401_1725717641006313_6249085211825940984_n.jpg

13012737_1725717594339651_448877697152971220_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093438625335693
array(1) { ["section"]=> string(79) "fatos-tushe-perpiqet-te-rregulloje-imazhin-fton-ne-zyre-gruan-qe-kercenoi-37706" }