Faydee dhe Claydee, këngë premierë "Who" (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 26-02-2015 Faydee dhe Claydee, këngë premierë

Faydee dhe Claydee vijnë së bashku në një bashkëpunim të ri, me një këngë-video të titulluar “Who”. Videoja sapo është ngarkuar në kanalin “youtube” dhe numëron mijëra klikime.

Faydee dhe  Claydee janë këngëtarë shumë të dashur dhe pëlqyer për të rinjtë shqiptar. Ata janë bërë të njohur përkatësisht me këngën “Can’t let go”  dhe "Mamasita" këngë të cilat i kanë interpretuar disa herë edhe në Shqipëri, ku kanë qenë të ftuar në klabet e Tiranës. 

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010067939758301
array(1) { ["section"]=> string(48) "faydee-dhe-claydee-kenge-premiere-who-video-4500" }