Fe dhe politikë, Tërmet Peçi “merr bekimin” e Baba Mondit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:10 15-04-2015 Fe dhe politikë, Tërmet Peçi “merr bekimin” e Baba Mondit Tërmet Peçi dhe Baba Mondi

Pasi ka marrë bekimin nga Partia Socialiste për rikandidim në Bashkinë e Tepelenës, Tërmet Peçi, duket se ka kërkuar edhe bekimin e Baba Mondit, sot në selinë e bektashinjve në Tiranë.

Peçi ka postuar disa foto, gjatë vizitës së tij në selinë e Kryegjyshatës Botërore të bektashinjve në Tiranë, ku ka pozuar përkrah Baba Mondit, si dhe në ambientet e jashtme të selisë.

Çdo kandidat ka gjetur mënyrën e vetë autentike për të reaguar pas konfirmimeve zyrtare, edhe Tërmet Peçi ka zgjedhur këtë vizitë shpirtërore pas konfirmimit të kandidaturës së tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041929006576538
array(1) { ["section"]=> string(59) "fe-dhe-politike-termet-peci-merr-bekimin-e-baba-mondit-8815" }