'Feel good', Ledina Çelo i vë 'flakën' skenës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:34 27-04-2019 'Feel good', Ledina Çelo i vë 'flakën' skenës (VIDEO)

Këngëtarja Ledina Çelo i ka vënë 'flakën' skenës mbrëmjen e sotme në emisionin Xing me Ermalin.

Edhe pse prej kohësh është shkëputur nga muzika për t'ju përkushtuar familjes, Çelo këndoi live këngën 'I Feel Good' duke bërë lëvizje provokuese dhe duke arritur kulmin kur hipi mbi tavolinë ndërkohë që performonte.

'[Më mungon skena shumë. Jam shkëputur nga koncertet, por iu bëj spektakël fëmijëve. Iu bëj koncert live fëmijëve filloj kërcej, por vajza bëhet shumë xheloze kur unë kërcej. Nuk di mirë të kërcesh më thotë. Më mungon skena, por mund ta filloj prapë aty ku e kam lënë. Asnjëherë nuk është vonë', tha këngëtarja.

VIDEO - TV KLAN

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: «  ‘Rrup sup do ja bëj burrit dhe do e coj te mami’, moderatorja e njohur bën deklaratën shokuese
Festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e vajzës së Bleros »
Article Logic
Execution time: 0.011336803436279
array(1) { ["section"]=> string(53) "feel-good-ledina-celo-i-ve-flaken-skenes-video-162120" }