Fejesa e djalit të Nasip Naços me vajzën e Edmond Haxhinastos, trillim mediatik?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 31-01-2015 Fejesa e djalit të Nasip Naços me vajzën e Edmond Haxhinastos, trillim mediatik?! Franko Naço dhe Eliza Haxhinasto

 

 

Vajza e ministrit të Transportit, Edmond Haxhinasto dhe djali i ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço janë lidhur zyrtarisht. Dy të rinjtë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një fejesë mes dy familjeve dhe ndonjë miku të ngushtë të tyre. Ky ishte lajmi që ka qarkulluar gjerë e gjatë sot në media.

 


 


Ndërkohë, zëdhënësja e ministrit të Transportit, Edmond Haxhinasto, ka telefonuar në redaksinë e newsbomb.al për ta përgënjeshtruar lajmin.
Ne nuk e dimë se deri ku ka shkuar dashuria e dy të rinjve që në media u kurorëzua me fejesë por duke ndjerë përgjegjsinë e informimit ndaj publikut, vendosëm ta përcillnim edhe këtë informacion të zëdhënëses të ministrit.

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19053912162781
array(1) { ["section"]=> string(83) "fejesa-e-djalit-te-nasip-nacos-me-vajzen-e-edmond-haxhinastos-trillim-mediatik-2006" }