Fejohet edhe Lori Hoxha? Blogger-ja shuan kureshtjen e fansave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:59 25-08-2016 Fejohet edhe Lori Hoxha? Blogger-ja shuan kureshtjen e fansave

Prej 4-vjetësh, Lori jeton një lidhje dashurie të lumtur me partnerin e saj Vis Bajraktari, por fansat një natë më parë i ka bërë konfuzë vetëm nga një foto që ka postuar në proÖlin e saj në Instagram. Duket se fokusi kryesor i fotos ka qenë unaza në gishtin e unazës, e cila menjëherë i ka bërë fansat ta pyesin blogeren e njohur: “Je fejuar?”

Class shkruan se para se vetë Lori t’u kthejë përgjigje, shumë të tjerë kanë nxituar të thonë se tashmë ajo jeton një lidhje dashurie të lumtur dhe fejesa apo unaza nuk ndryshojnë asgjë. Megjithatë, vetë trashëgimtarja e Top Channel, në një foto tjetër në ‘Snapchat’, u ka kthyer përgjigje të gjithëve: “Jo, nuk jam fejuar. Faleminderit shumë…

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026260137557983
array(1) { ["section"]=> string(67) "fejohet-edhe-lori-hoxha-blogger-ja-shuan-kureshtjen-e-fansave-50878" }