Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon foto nga ceremonia (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:55 24-01-2017 Fejohet këngëtari i njohur shqiptar, publikon foto nga ceremonia (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar, Kelly i ka dhënë fund beqarisë dhe është fejuar.

Vetë këngëtari ka publikuar fotot në rrjetet sociale ku së bashku me të dashurën e tij Enisa duken mjaft të lumtur.

“Dita me e bukur e jetes time . I lumtur qe kam personin me te mrekullueshem ne krah. Qofshim gjithmone te lumtur jeta ime . E gezofshim fejesen” shkruan këngëtari.

kelly2.jpgkelly3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028318881988525
array(1) { ["section"]=> string(74) "fejohet-kengetari-i-njohur-shqiptar-publikon-foto-nga-ceremonia-foto-66482" }