Fejohet këngëtarja dhe aktorja e njohur shqiptare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:15 05-03-2017 Fejohet këngëtarja dhe aktorja e njohur shqiptare (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja Shota Baraliu, është fejuar sot.

Ajo ka publikuar në fillim lajmin për fejesë e më pas edhe një fotografi me të fejuarin e saj, ku shihet se tashmë kanë vendosur unazat në gishtat e tyre, transmeton “Magazina.al” Deri tani nuk është folur se Shota ka qenë në lidhje dhe lajmi për fejesën e saj ka qenë një befasi për shumë kë.

yrty45y5ykkkk.jpg

Shota përveç fotografisë, nuk ka publikuar emrin e të fejuarit të saj pasi ai duket të mos jetë fytyrë publike.

fwer3efhj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098659992218018
array(1) { ["section"]=> string(60) "fejohet-kengetarja-dhe-aktorja-e-njohur-shqiptare-foto-70864" }