Fejohet motra e Encës? Uindi Haxhia publikon UNAZËN e diamantit dhe DHURATËN marramendëse (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:02 14-02-2019 Fejohet motra e Encës? Uindi Haxhia publikon UNAZËN e diamantit dhe DHURATËN marramendëse (VIDEO)

Motra e Encës, Uindi Haxhia tashmë është kthyer në kryetemën e mediave rozë për shkak të fotove provokuese dhe deklaratave.

Ditën e sotme Uindi ka habitur fansat pasi ka publikuar dhuratën marramendëse që ka marrë për Shën Valentin.

Motra e këngëtares ka marrë një buqetë gjigande në formë zemre me trëndafila të kuq, mes të cilëve janë vendosur disa kartmonedha.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është unaza e diamantit që Uindi mban në gisht, duke krijuar dyshimet se është fejuar.

‘Me dashuri nga Kuba’, shkruan Uindi krahas videos së dhuratës që do ta donte çdo femër.

gkj;.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098848342895508
array(1) { ["section"]=> string(101) "fejohet-motra-e-ences-uindi-haxhia-publikon-unazen-e-diamantit-dhe-dhuraten-marramendese-video-152770" }