Fëmija 3-vjeçar që po mahnit botën me talentin e tij (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:09 24-04-2015

Një fëmijë kinez, vetëm 3 vjeç, ka mahnitur gjithë botën në një talent show  për fëmijë në Kinë.

Ai jo vetëm që i përgjigjet dhe hyn në bashkëbisedim me jurinë sikur të ishte një i rritur, por edhe kërcen në një mënyrë të tillë që ka lënë gojëhapur mbarë botën. Vogëlushi fitoi menjëherë zemrat e anëtarëve të jurisë që u çuan në këmbë dhe e përqafuan për kërcimin e tij “robotik”. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012739896774292
array(1) { ["section"]=> string(63) "femija-3-vjecar-qe-po-mahnit-boten-me-talentin-e-tij-video-9620" }