Fëmija fle me vertikale, tmerrohen prindërit dhe dadoja

Publikuar tek: bota, më 22:28 14-10-2016 Fëmija fle me vertikale, tmerrohen prindërit dhe dadoja

Ishte një natë e zakonshme për Mikaela Long, vajza dado nga Kalifornia që kishte për detyrë të kujdesej për mbesën e saj, por diçka e papritur ndodhi gjatë natës.

Ajo arriti të fotografojë pamjen që dukej nga kamera e vendosur në dhomën e fëmijës teksa po flinte në pozicion vertikal, raporton Newsbomb.al.

Mikaela e postoi foton në Tëitterin e saj duke shkruar se:

“Kjo është hera ime e parë si dado. Nuk e di çfarë shkoi keq por vura re që mbesa po fle me kokë. A ti telefonoj prindërve apo ekzorcistit”, shkruan ajo.

Nuk kaluan pak minuta dhe postimi i saj u përhap në të gjitha rrjetet sociale. Ndërsa më pas ajo sqaroi se fëmija nuk kishte pësuar asgjë të keqe, por ndoshta i pëlqen akrobacia..

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rikthehet lufta e ashpër në Ukrainën Lindore
Sekuestrohet ngarkesa më e madhe e drogës në Australi për 2016-ën, vlera 114 milionë dollarë »
Article Logic
Execution time: 0.010624885559082
array(1) { ["section"]=> string(60) "femija-fle-me-vertikale-tmerrohen-prinderit-dhe-dadoja-56236" }