Fëmija i bën detyrat në rrugë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 22:40 01-07-2015 Fëmija i bën detyrat në rrugë

Kjo foto ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe mediave nëpër botë. Një fëmijë Filipinas është duke bërë detyrat në rrugë, pasi në shtëpinë e tij mungon ndriçimi. Foto është publikuar nga një fotografe amatore, e cila shprehet se ky fëmijë duhet të jetë frymëzim për shumë persona. 

Lexo lajmin: Fotoja që po frymëzon botën! S’ka drita në shtëpi, fëmija i bën detyrat në rrugë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merkel poston foto me Mustafën
Artisti misterioz bën skulpturë me rërë »
Article Logic
Execution time: 0.021765947341919
array(1) { ["section"]=> string(35) "femija-i-ben-detyrat-ne-rruge-15135" }