Fëmija me sindromën "Down" emocionon rrjetin me interpretimin e këngës “I have nothing”(VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:38 01-08-2017 Fëmija me sindromën

Dane Miller është 9-vjeçari nga Teksas i cili po çmend rrjetin me interpretimin që i ka bërë këngës së Whitney Houston, “I have nothing”.

 

Dhe pse një fëmijë me sindromën down, interpretimi i tij ka rrëbyer zemrën e gjithë rrjetit, duke bërë që videoja në pak ditë të marrë 18 milion shikime dhe 21 mijë komente.

Pamjet janë kapur nga tezja e Dane gjatë një udhëtimi me makinë dhe me siguri nuk e kishte menduar viralitetin që do merrte videoja në të cilën shihet nipi i saj teksa këndon.

Për më shumë ndiqeni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013451099395752
array(1) { ["section"]=> string(95) "femija-me-sindromen-down-emocionon-rrjetin-me-interpretimin-e-kenges-i-have-nothing-video-87958" }