Fëmijët 3-6 vjeç torturohen në "Qemal Stafa"

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:52 04-11-2015 Fëmijët 3-6 vjeç torturohen në

Fëmijët e kopshteve publike në kryeqytet  torturohen në hyrje të stadiumit ‘’Qemal Stafa’’ në Tiranë, duke u ngjeshur teksa hyjnë nga të rriturit, për shkak të fluksit të madh të pjesmarrësve në një aktivitet sportiv. Këto janë fotot e fëmijëve të cilët edhe pse të vegjël torturohen nga edukatorët dhe prindërit në hyrje për shkak të fluksit të madh të pjesmarrësve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës/ “1 vezë sot...100 nesër”
Restaurimi skandaloz i varrit të Kolë Idromeno »
Article Logic
Execution time: 0.0090169906616211
array(1) { ["section"]=> string(48) "femijet-3-6-vjec-torturohen-ne-qemal-stafa-24612" }