Fëmijët dhe bashkëshorti e përshëndesin nga ballkoni, mjekja e Infektivit publikon FOTON dhe prek me fjalët e saj: Sot një muaj pa ju dhe s’di sa kohë në vazhdim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:54 09-04-2020 Fëmijët dhe bashkëshorti e përshëndesin nga ballkoni, mjekja e Infektivit publikon FOTON dhe prek me fjalët e saj: Sot një muaj pa ju dhe s’di sa kohë në vazhdim Fëmijët dhe bashkëshorti i doktoreshë Nevilës duke e përshëndetur nga ballkoni, pasi nuk e kanë takuar prej 5 javësh

Shefja e Shërbimit të Sëmundjeve Infektive Najada Çomo ka publikuar një foto të shpërndarë më herët nga doktoreshë Nervila Gjermeni, e cila prej një muaji nuk takon bashkëshortin dhe fëmijët.

“Dr. Nevila Gjermeni duke punuar me shume perkushtim... ka 5 jave pa takuar femijet e saj! Nevila, mirenjohje per punen dhe perkushtimin cilesor. Do ta fitojme betejen”, shkruan Çomo.

Ndërkohë, vetë doktoreshë Nevila ka publikuar foton e fëmijëve dhe bashkëshortit që e përshëndesin nga ballkoni, ndërsa shkruan se sot, 9 mars, është bërë një muaj që nga dita që ajo nuk i ka takuar dhe shton se nuk e di dhe për sa kohë në vazhdim.

“Të jesh nënë e mjeke , për më tepër infektologe në kohën e SARS Cov2... sot një muaj pa ju dhe s’di se sa kohë në vazhdim”, shkruan doktoreshë Nevila, teksa publikon foton e mëposhtme.

Fëmijët dhe bashkëshorti i doktoreshë Nevilës duke e përshëndetur nga ballkoni, pasi nuk e kanë takuar prej 5 javësh:
92609875_124355525862336_1557221782795059200_n_copy.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089750289916992
array(1) { ["section"]=> string(166) "femijet-dhe-bashkeshorti-e-pershendesin-nga-ballkoni-mjekja-e-infektivit-publikon-foton-dhe-prek-me-fjalet-e-saj-sot-nje-muaj-pa-ju-dhe-s-di-sa-kohe-ne-vazhdim-202055" }