Fëmijët e prekur nga tërmeti në Manzë surprizojnë Metën dhe Bebe Rexhën, nisin të këndojnë të emocionuar (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:12 02-12-2019 Fëmijët e prekur nga tërmeti në Manzë surprizojnë Metën dhe Bebe Rexhën, nisin të këndojnë të emocionuar (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ka shoqëruar këngëtaren Bebe Rexha gjatë vizitës së saj tek banorët e prekur nga tërmeti në Manzë. 

Mirëpo, krahas banorëve që ata kanë takuar, një surprizë e bukur i ka ardhur nga fëmijët e vegjël.

Ata i kanë pritur duke kënduar këngën e Vitit të Ri.

Ky gjest ka emocionuar jo vetëm presidentin, por edhe Bebe Rexhën, e cila i ka përqafuar që të gjithë. Më tej ajo i ka qerasur edhe me karamele dhe çokollata.

Kujtojmë që Rexha më herët vizitoi fshatin e Bubqit, ku premtoi se do të ndërtojë dy shtëpi.

Video: MInuta 05:10

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.3499128818512
array(1) { ["section"]=> string(116) "femijet-e-prekur-nga-termeti-ne-manze-surprizojne-meten-dhe-bebe-rexhen-nisin-te-kendojne-te-emocionuar-video-188139" }