‘Fëmijët i kemi vrarë dy herë në ditë’, moderatorja e njohur thirrje për 1 Qershorin: Dënim maksimal për pedofilët

Publikuar tek: aktualitet, më 15:19 01-06-2020 ‘Fëmijët i kemi vrarë dy herë në ditë’, moderatorja e njohur thirrje për 1 Qershorin: Dënim maksimal për pedofilët Fatma Haxhialiu

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë uruar festën e 1 Qershorit, Ditën Ndërkombëtare e Fëmijëve.

Mirëpo, urimi më i veçantë ka qenë ai moderatores Fatma Haxhialiu, e cila ka dhënë edhe një mesazh sensibilizues për shoqërinë.

Sipas moderatores, 1 Qershori duhet të jetë edhe një ditë sensibilizimi për të ndalur dhunën dhe abuzimin me fëmijët.

Ajo ia ka dedikuar shkrimin e saj fëmijëve, të cilët nuk kanë pasur një fëmijëri normale dhe kanë rënë pre e përdhunimit.

Më tej, Fatma i bën thirrje të gjithëve, që të bashkohen dhe të kërkojnë dëim maksimal për pedofilët.

Postimi i plotë:

Kete 1-Qershor dua t'ja kushtoj femijerise se vjedhur...

Te gjithe femijeve, viktima te perdhunimit.

Te gjithe femijeve, qe i kemi vrare dy a mos me shume here, njehere dhunuesi, nje here tjeter familja e shurdhet dhe e verber, ose indiferente, njehere ne si shoqeri paragjykuese, injorante dhe bullizuese dhe pastaj SHTETI DHE LIGJI!

A e dini se pedofilia ne kete vend denohet VTEM ME 4 VITE BURG?!!!!!!

Gezuar 1- Qershorin edhe pse femijerine jua vodhen pabesisht, edhe pse nuk keni arsye per te festuar, edhe pse u desh te rriteshit para kohe e te perballeshit me turpe e faje qe nuk i bete kurre...

Gezuar 1-Qershorin edhe pse dhunuesin tuaj e shikoni cdo dite, vazhdoni te keni frike prej tij dhe kujtdo tjeter, gezuar edhe pse ju kemi zhgenjyer dhe lene vetem, gezuar te dashur femije, gezuar 1-Qershorin tuaj PA FESTE!

Kete 1-Qershor kam vetem nje deshire, te behemi bashke dhe te kerkojme nga shteti DENIM MAKSIMAL PER PEDOFILET!!!!!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kete 1-Qershor dua t'ja kushtoj femijerise se vjedhur... Te gjithe femijeve, viktima te perdhunimit. Te gjithe femijeve, qe i kemi vrare dy a mos me shume here, njehere dhunuesi, nje here tjeter familja e shurdhet dhe e verber, ose indiferente, njehere ne si shoqeri paragjykuese, injorante dhe bullizuese dhe pastaj SHTETI DHE LIGJI! A e dini se pedofilia ne kete vend denohet VTEM ME 4 VITE BURG?!!!!!! Gezuar 1- Qershorin edhe pse femijerine jua vodhen pabesisht, edhe pse nuk keni arsye per te festuar, edhe pse u desh te rriteshit para kohe e te perballeshit me turpe e faje qe nuk i bete kurre... Gezuar 1-Qershorin edhe pse dhunuesin tuaj e shikoni cdo dite, vazhdoni te keni frike prej tij dhe kujtdo tjeter, gezuar edhe pse ju kemi zhgenjyer dhe lene vetem, gezuar te dashur femije, gezuar 1-Qershorin tuaj PA FESTE! Kete 1-Qershor kam vetem nje deshire, te behemi bashke dhe te kerkojme nga shteti DENIM MAKSIMAL PER PEDOFILET!!!!!

A post shared by Fatma Haxhialiu (@sipas_fatmes) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010349035263062
array(1) { ["section"]=> string(117) "femijet-i-kemi-vrare-dy-here-ne-dite-moderatorja-e-njohur-thirrje-per-1-qershorin-denim-maksimal-per-pedofilet-208637" }