Fëmijët kanë ditëlindjen, e gjithë familja Ronaldo e veshur si super-heronj, Georgina një seksi e vërtetë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:11 05-06-2020 Fëmijët kanë ditëlindjen, e gjithë familja Ronaldo e veshur si super-heronj, Georgina një seksi e vërtetë (FOTO) Familja Ronaldo

Gëzim në familjen e Ronaldos. Vajza e tij Eva dhe djali i vogël Mateo kanë ditëlindjen, dhe sigurisht surprizat nuk kanë munguar për ta.

Kështu e gjithë familja ka gjetur një mënyrë origjinale për t’i surprizuar fëmijët. Cristiano është veshur si Aladini, djali i tij i madh si Hulju, djali i vogël si Spiderman dhe vajzat si princesha. Georgina Rodrigues si gjithnjë, një bombë e vërtetë, e bukur dhe sensuale.

“Gëzuar ditëlindjen për dy të ëmblit e mi, Eva dhe Mateo. Në ju duam shumë, deri në fund të botës”, shkruan Ronaldo në postimin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095748901367188
array(1) { ["section"]=> string(115) "femijet-kane-ditelindjen-e-gjithe-familja-ronaldo-e-veshur-si-super-heronj-georgina-nje-seksi-e-vertete-foto-209153" }