Feministja aborton fëmijën sepse ishtë djalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:48 10-02-2015 Feministja aborton fëmijën sepse ishtë djalë

Autorja e një blogu në internet ka deklaruar se e ka abortuar fëmijën e vetë për shkak se ishte djalë dhe sepse ajo vetë kishte patur eksperienca jot ë mira me meshkuj.

Në blogun e saj, autorja shkruan se e kishte kuptuar që ishte shtatzënë në vitin 2012 dhe se i at ii fëmijës ishte një donator. Ajo e përshkruan veten si feminist dhe aktiviste e të drejtave të grave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031219959259033
array(1) { ["section"]=> string(49) "feministja-aborton-femijen-sepse-ishte-djale-2966" }