'Femra, drogë dhe alkoool', habit Baby G, i kërkon Dan Bilzerianit të bëhet pjesë e festave të tij (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:25 28-05-2020 'Femra, drogë dhe alkoool', habit Baby G, i kërkon Dan Bilzerianit të bëhet pjesë e festave të tij (FOTO)

Këngëtarja Baby G njihet për postimet e saj moskokëçarëse në rrjete sociale. Mesa duket bukuroshja nga veriu i Shqipërisë, por që jeton në Angli prej shumë vitesh, është lodhur dhe mërzitur nga gjithë kjo situatë.

Koronavirusi ka ndikuar keq te një pjesë e madhe njerëzish, mirëpo ajo që Baby G kërkon është thjeshtë në 'party'. Epo, jo një party çfarëdo, por një nga ato që vetëm Dan Bilzerian di t'i organizojë.

"Njishi" i Instagramit njihet për jetën super luksoze që bën, dhe festat e çmendura që organizon, plot me femra modele, drogë, muzikë dhe alkool. Kështu, Baby G ka publikuar në Instastory një video të Dan, duke festuar me miket e tij.

"Dua një paty si këto pas gjithë kësaj", shkruan Baby G.

story.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009498119354248
array(1) { ["section"]=> string(105) "femra-droge-dhe-alkoool-habit-baby-g-i-kerkon-dan-bilzerianit-te-behet-pjese-e-festave-te-tij-foto-208212" }