Femra të zhveshura dhe të dehura shtrirë përtokë, Enca publikon VIDEON

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:18 12-07-2019 Femra të zhveshura dhe të dehura shtrirë përtokë, Enca publikon VIDEON

Me femra të zhveshura, të shtrira përtokë dhe në divane. Kështu do të jetë videoklipi i këngës më të re të Enca Haxhiajt.

Këngëtarja ka publikuar ditën e sotme prapaskenat e klipit të këngës 'Jealous', e cila pritet të publikohet së shpejti.

Në videon e postuar në Instagram shihen disa femra të veshura vetëm me bikini, të cilat si duket janë të dehura, duke marrë parasysh faktin që në video shihen disa shishe alkooli bosh.

'Miremengjesi, të zgjohesh kështu, shumë xheloz?', shkruan ajo krahas videos.

gsrdhj.jpg

dtjgu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26387596130371
array(1) { ["section"]=> string(76) "femra-te-zhveshura-dhe-te-dehura-shtrire-pertoke-enca-publikon-videon-171991" }