Femra xheloze, por s’bën asgjë nga të zakonshmet…thjesht i vë flakën të dashurit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:15 03-02-2016

Kur bashkëshortja bëhet xheloze, burri bën mirë të ruhet nga të gjitha anët, sepse asnjëherë nuk e di se si mund të reagojë ajo dhe nga mund t’i vijë e keqja.

Në këtë rast, çifti ndodhet në një lokal nate në Angli dhe femra është bërë xheloze me bashkshortin e saj. Ajo ka vendosur t’i vëjë flakën flokëve të tij, në momentin qe ai nuk e kishte mendjen.

Personat e tjerë që ndodhen në banak të lokalit, mbetën me “gojë hapur”, ndërkohë që i dashuri i vajzës mundohet ta fikë flakën me duart e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tmerr në ajër, shpërthimi hap një vrimë në mes të aeroplanit (Video)
Revoltë në Meksikë pasi bandat vrasin foshnjen e porsalindur dhe prindërit në mes të qytetit (Video-Pamje të rënda) »
Article Logic
Execution time: 0.010760068893433
array(1) { ["section"]=> string(91) "femra-xheloze-por-s-ben-asgje-nga-te-zakonshmet-thjesht-i-ve-flaken-te-dashurit-video-31619" }