Fenomen i pazakontë në qiell, 134 pasagjerë shohin spektakël nga xhamat e avionit (FOTOT MAHNITËSE)

Publikuar tek: bota, më 14:52 24-03-2017 Fenomen i pazakontë në qiell, 134 pasagjerë shohin spektakël nga xhamat e avionit (FOTOT MAHNITËSE)

Pasagjeret të cilit ishin nisur nga “Zelanda e Re” panë nga afër fenomenin më të rrallë, të pa parë ndonjëherë, “Aurorën e Qiellit”.

BBC shkruan se ky fenomen shihet për herë të parë nga pasagjerët e avionit me të cilin udhëtonin, pasi dritat me ngjyrë jeshile dhe blu kishin pushtuar qiellin e Zelandes së Re.

Ian Griffin i cili udhëhoqi këtë ekspeditë me 134 njerëz në bord u shpreh për ‘BBC’ se kjo shfaqje spektakolare e dritave i la ‘në gjendje shoku’ pasagjerët, raporton newsbomb.al.

Me siguri ky do jetë udhëtimi  më i mrekullueshëm dhe i paharrueshëm i tyre.

 

 17505942_1904945019744827_948393030_n.jpg17409591_1904945316411464_892056064_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja pse Princi George paraqitet në të gjitha daljet publike me pantallona te shkurtra
Kuizi që po çmend internetin: Gjeni zarin me 7 pika (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.014468193054199
array(1) { ["section"]=> string(102) "fenomen-i-pazakonte-ne-qiell-134-pasagjere-shohin-spektakel-nga-xhamat-e-avionit-fotot-mahnitese-73011" }