Fenomenale, Blendi Fevziu në Marsejë rrethohet nga kaq shumë ”Shqiponja’’ (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 14:10 15-06-2016 Fenomenale, Blendi Fevziu në Marsejë rrethohet nga kaq shumë ”Shqiponja’’ (FOTO)

Kur kanë mbetur vetëm pak orë nga nisja e ndeshjes së rëndësishme mes Kombëtares Shqiptare dhe asaj të Francës, mijëra personazhe të njohur, politikanë, sportdashës të thjeshtë kanë mbërritur në Marsejë, ku po përgatiten për të hyrë në stadiumin ‘’Vélodrome’’.

Mes tifozëve veshur me të kuqen flakë, ndodhet edhe moderator Blendi Fevziu.

‘’Fenomenale atmosfera ne Marseje!’’, shkruan Fevziu, duke na sjellë një moment shumë të vogël nga dhjetra të tjerë, të jashtëzakonshëm në Francë.

Tifozët shqiptarë përzgjedhur nga UEFA, sapo janë publikuar këto foto

tifozetuefa.jpgtifozetuefa2.jpgtifozetuefa3.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093569755554199
array(1) { ["section"]=> string(80) "fenomenale-blendi-fevziu-ne-marseje-rrethohet-nga-kaq-shume-shqiponja-foto-43592" }