Fenomeni i veçantë mbi qiellin e Lushnjes për rreshjet e shiut

Publikuar tek: aktualitet, më 16:46 10-10-2015 Fenomeni i veçantë mbi qiellin e Lushnjes për rreshjet e shiut

Lushnjarët sot kanë arritur të shkrepin me celularë disa foto të veçanta nga rreshjet e dendura të shiut. Meqënëse është myzeqe, duket se retë janë grumbulluar në një pikë, në një gyp si të krijonin ndonjë tornado, e cila më pas ka shpërthyer me shira të rrëmbyeshëm në atë zonë.

lushnje1

Pjesa tjetër e qiellit ishte tërësisht e hapur. Dhe vërehej se në një pjesë të Lushnjes binte shi, e në një tjetër jo.

Fotot për herë të parë janë publikuar në Radio Lushnja. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekskluzive/ Fotot e Kombëtares Shqiptare në seksionin VIP të Rinasit, ja si duken djemtë
Rudina Xhunga heq dorë nga “Shqip”, vjen me një program të ri »
Article Logic
Execution time: 0.011922121047974
array(1) { ["section"]=> string(68) "fenomeni-i-vecante-mbi-qiellin-e-lushnjes-per-rreshjet-e-shiut-22820" }