Ferhati i 'Dashuri bardhë e zi' bëhet BABA për herë të parë, publikon portretin e ëmbël të vogëlushit të porsalindur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:56 13-12-2019 Ferhati i 'Dashuri bardhë e zi' bëhet BABA për herë të parë, publikon portretin e ëmbël të vogëlushit të porsalindur (FOTO)

Aktori i famshëm turk Ibrahim Çelikkol, shumë i njohur në Shqipëri për rolin e tij në serialin 'Dashuri bardhë e zi', është bërë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Ali, emër që çifti e kishte menduar para se vogëlushi të vinte në jetë.

Ali është një bebush i shëndetshëm. Ai peshon 3 kilogramë e 435 gramë dhe është 51 centimetram i gjatë.

Aktori nuk mund të ishte më i lumtur se kaq dhe gëzimin e tij e ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjete sociale ku ka shprehur emocionet e para dhe na ka treguar portretin e ëmbël të Ali.

640-0-5df260bb618d4.jpg

640-0-5df260ba6c2cb.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015808820724487
array(1) { ["section"]=> string(125) "ferhati-i-dashuri-bardhe-e-zi-behet-baba-per-here-te-pare-publikon-portretin-e-embel-te-vogelushit-te-porsalindur-foto-189284" }