Fernando Alonso humb përkohësisht memorien si pasojë e mbidozës nga barnat

Publikuar tek: sport, më 13:53 06-04-2015 Fernando Alonso humb përkohësisht memorien si pasojë e mbidozës nga barnat

Humbja e kujtesës së pilotit të Formula 1, Fernando Alonso, mund të ketë ardhur si pasojë e sasisë të madhe të barnave dhe qetësuesve që i janë dhënë.

Alonso ishte zgjuar pas aksidentit duke kujtuar se ishte viti 1995, por mjekët shprehen se humbja e kujtesës është e përkohshme e shkaktuar nga sasia e madhe i barnave. Sipas "Auto Motor und Sport", Alonsos i janë dhënë gabimisht për herë të dytë të njëjtat barna, Kjo shpjegon edhe vendimin e mjekëve për ta mbajtur Alonson nën vëzhgim strikt 24 orë në ditë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035841941833496
array(1) { ["section"]=> string(79) "fernando-alonso-humb-perkohesisht-memorien-si-pasoje-e-mbidozes-nga-barnat-7957" }