Fernando Alonso zgjohet pas aksidentit, i duket se është viti 1995

Publikuar tek: sport, më 13:40 06-03-2015 Fernando Alonso zgjohet pas aksidentit, i duket se është viti 1995

Sipas raportimeve Fernando Alonso u zgjua pas përplasjes gjatë provave të F1 duke menduar se ishte viti 1995 e sipas gazetës spanjolle El Pais, ai nuk do të jetë në gjendje ti kujtojë 20 vitet e fundit të jetës së tij.

Shoferi i McLaren në Formula One u përplas me një mur rrethues në Barcelonë gati dy javë më parë e u dërgua në spital pasi u get pa ndjenja në vendin e ngjarjes.

Ekspertët hedhin dyshime mbi vazhdimësinë e karrierës së pilotit, pasi sipas mjekëve kur piloti është përmëndur, ka kujtuar se ka qenë viti 1995 dhe ishte duke garuar për Ferrarin pavarësisht se u largua nga ekipi sezonin e fundit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090909004211426
array(1) { ["section"]=> string(70) "fernando-alonso-zgjohet-pas-aksidentit-i-duket-se-eshte-viti-1995-5127" }