Fero i jep fund lidhjes me Arbenitën, habit fansat me atë që thotë publikisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:59 16-05-2019 Fero i jep fund lidhjes me Arbenitën, habit fansat me atë që thotë publikisht

Fero është kthyer në një nga reperat më të pëlqyer për adoleshentët dhe të rinjtë.

Kohët e fundit ai ka qenë në vëmendjen e shtypit rozë edhe për lidhjen e tij me modelen Arbenita Ismaili. Dyshja shfaqeshin shpesh në publik dhe nuk kanë munguar as dedikimet romantike për njëri-tjetrin.

Mirëpo, Fero i ka habitur të gjithë fansat e tij këtë mëngjes. Përmes një postimi në Instastory ai ka lajmëruar se është sërish beqar.

"Çkemi vajza, që tani e tutje unë jam sërish beqar", ka shkruar ai ndërsa ka fshirë fotot nga Instagrami me Arbenitën, duke lënë vetëm njërën prej tyre.

Kjo ka lënë të kuptohet se marrëdhënie mes tyre ka marrë fund dhe reperi ka zgjedhur këtë mënyrë për ta ndarë atë publikisht.

-640-0-5cdd13451751c.jpg

-640-0-5cdd1337e6fa3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067679882049561
array(1) { ["section"]=> string(83) "fero-i-jep-fund-lidhjes-me-arbeniten-habit-fansat-me-ate-qe-thote-publikisht-164524" }