Fero largohet nga ‘One Records’: Do jem artist i pavarur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:30 21-08-2019 Fero largohet nga ‘One Records’: Do jem artist i pavarur Reperi shqiptar nga Kosova, Fero, bashke me menaxherin e ' On Records'

Reperi shqiptar nga Kosova, Fero, ka njoftuar ndërprerjen e kontratës me shtëpinë e njohur diskografike ‘One Records’.

Reperi i njohur por dhe tepër i sukseshëm ka publikuar në profilin e tij në Instagram një foto me menaxherin, ndërsa thekson se është ndarë miqësisht me ta.

‘Dua t’ju lajmëroj që nga sot kemi përfunduar kontratën me kompaninë dhe nuk jam pjesë e “On Records” ku jemi ndarë miqësisht me një marrëveshje të re ku unë do të vazhdoj si artist i pavarur. Por edhe On Records ka të drejtën të rezervojë data për mua. Falenderoj fansat për suportin dhe po ashtu kompaninë për punën e palodhshme”, shkruan reperi.
Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037638187408447
array(1) { ["section"]=> string(60) "fero-largohet-nga-one-records-do-jem-artist-i-pavarur-175970" }