Ferrari i vitit 1951 me vlerë 5-7 milion euro del në ankand

Publikuar tek: bota, më 10:34 15-08-2017 Ferrari i vitit 1951 me vlerë 5-7 milion euro del në ankand

Ferrari më i jashtëzakonshëm i vitit 1951 me vlerë 5-7 milion euro del në ankand.

Quhet  “Uovo”, që në italisht do të thotë “Vezë”  dhe do të dalë në ankand sa më shpejt. Ekspertët parashikojnë se çmimi i tij mund të kalojë shifrën 10 milionë dollarë.

Çmimi i këtij Ferrari është vlerësuar të jetë 5 deri 7 mln dollarë për t'u shitur në shtëpinë e ankandit Sotheby’s, në Kaliforni, më 18 gusht.

u7458_1_copy.JPGy3.JPG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tronditet Franca, sulm terrorist në një piceri në Paris
Ishte vetëm një hap larg vdekjes, si shpëtoi nëna me foshnjen nga tmerri (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011723041534424
array(1) { ["section"]=> string(65) "ferrari-i-vitit-1951-me-vlere-5-7-milion-euro-del-ne-ankand-89140" }