Festa e 24 vjetorit të PS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:53 30-06-2015 Festa e 24 vjetorit të PS

Kjo është fotoja e festës së PS-së dje pasdite, ku Ilir Meta dhe Edi Rama janë fotografuar me bashkëshortet e tyre, Monika Kryemadhi dhe Linda Rama. Kryetarët e dy partive që janë në koalicion, Rama i PS-së dhe Meta i LSI-së, janë përfolur së fundmi se kanë patur një marrëdhënie jo si zakonisht, për shkak të rezultatit zgjedhor në disa bashki ku kandidatët e LSI-së nuk fituan. Dje ata u shfaqën bashkë, sigurisht që në mes me elegancë kanë futur bashkëshortet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098059177398682
array(1) { ["section"]=> string(31) "festa-e-24-vjetorit-te-ps-14942" }