Festa e Ministrisë, momente pikante nga Tahiri dhe grupi i valltarëve nga Dibra (FOTO+ VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 09:44 29-12-2015

Mund të thuhet pa frikë se ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri di që t’i trajtojë me xhentilesë vartësit, sidomos kur janë femra. Në këtë foto ai është rrethuar nga plot 8 vartëse të tij, duke lejuar që të bëjnë një foto sëbashku teksa janë duke festuar festat e Fundvitit.

Me jelek, mëngëpërveshur dhe një gotë në dorë, Tahiri është rrethuar nga vajzat nga të gjitha drejtimet, teksa pozojnë për fotografin që kanë përballë. 

festaaaa.jpg

Në festë e sipër, ministri është çuar, ka marrë mikrofonin dhe ia ka nisur këngës së bashku me bjonden bukuroshe, këngëtaren Barbana si dhe Julian Mustafën.

Kjo ka krijuar shumë atmosferë edhe te të pranishmit e ftuar të cilët e kishin parë ministrin vetëm nëpër konferenca shtypi, por asnjëherë t’ja merrte këngës. Të ftuar ishin edhe një grup valltarësh nga Dibra si dhe një pjesë e trupës së aktorëve të spektaklit të humorit "Portokalli".

 

saimir1.jpg

saimir.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011012077331543
array(1) { ["section"]=> string(95) "festa-e-ministrise-momente-pikante-nga-tahiri-dhe-grupi-i-valltareve-nga-dibra-foto-video-28774" }