Festa e Pashkëve, me kë i ndau lutjet mbrëmë në kishë deputetja Mesila Doda? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:40 16-04-2017 Festa e Pashkëve, me kë i ndau lutjet mbrëmë në kishë deputetja Mesila Doda? (FOTO)

Depuetetja e PDIU-së, Mesila Doda ka treguar vazhdimisht se është një besimtare e devotshme dhe se ritualet fetare i zbaton me përpikmëri.

Mbrëmë ajo ka pritur festën e Pashkëve në katedralen e Shen Palit në Tiranë, ndërsa duket se edhe këtë moment e ka ndarë me njerëz të rëndësishëm të politikës.

Ajo ka pozuar me deputeten e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe priftin e kishës. Teksa shikon këtë foto, deputetet duket se kanë lënë për pak kohë angazhimet politike dhe i janë kushtuar lutjeve dhe përuljes në shtëpinë e Zotit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028553009033203
array(1) { ["section"]=> string(85) "festa-e-pashkeve-me-ke-i-ndau-lutjet-mbreme-ne-kishe-deputetja-mesila-doda-foto-75349" }