Festa “Me plis për Paris” vazhdon... Ja dhe torta historike

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:23 20-10-2015 Festa “Me plis për Paris” vazhdon... Ja dhe torta historike Torta per kombetaren e FSHF

Festimet e një kualifikimi historik të Shqipërisë për në Euro 2016 vazhdojnë dhe shija e fitores në Armeni ka mbetur ende.

Për ta përforcuar edhe më shumë këtë shije, një pastiçeri në Tiranë ka përgatitur edhe tortën “historike”, ku shkruhet: Urime!

Dhe padyshim që të gjitha urimet shkojnë për kombëtaren e futbollit dhe FSHF-në që realizoi ëndrrën e të gjithë shqiptarëve: “Me plis për Paris”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022279977798462
array(1) { ["section"]=> string(60) "festa-me-plis-per-paris-vazhdon-ja-dhe-torta-historike-23550" }