Festat bëjnë bashkë ministrin Bushati dhe kryebashkiaken Ademi, trokasin gotat me njëri-tjetrin

Publikuar tek: politike, më 22:38 28-12-2015 Festat bëjnë bashkë ministrin Bushati dhe kryebashkiaken Ademi, trokasin gotat me njëri-tjetrin

Festat e fundvitit kanë bërë bashkë ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushatin dhe kryebashkiaken demokrate të Shkodrës, Voltana Ademi.

Bushati dhe Ademi kanë marrë pjesë së bashku në një aktivitet të organizuar në shtëpinë e të moshuarve të këtij qyteti, me rastin e festave të fundvitit. Të ulur në krah të njëri-tjetrit, Bushati dhe Ademi kanë trokitur gotat me njëri-tjetrin duke lënë për disa minuta mënjanë përplasjet politike.

I pranishëm në aktivitet ka qenë edhe Prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani.

busha.png

bush.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011013031005859
array(1) { ["section"]=> string(100) "festat-bejne-bashke-ministrin-bushati-dhe-kryebashkiaken-ademi-trokasin-gotat-me-njeri-tjetrin-28750" }