FESTAT e fundvitit erdhën, Melania shndërron “Shtëpinë e Bardhë”

Publikuar tek: bota, më 19:08 29-11-2017 FESTAT e fundvitit erdhën, Melania shndërron “Shtëpinë e Bardhë”

Festat e fundvitit erdhën dhe në çdo lagje, qytet të Shqipërisë por dhe jashtë vendit po ndihet atmosfera.

 

Zonja e parë Melania Trump ka publikuar një video teksa tregon atmosferën e magjishme që ka organizuar brenda "Shtëpisë së Bardhë".

Siç vihet re në videon e shpërndarë nga ambasada amerikane edhe detajet më të vogla janë kuruar dhe kanë sjellë një atmosferë të veçantë, ashtu siç do e donim të gjithë nëpër shtëpitë tona.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja 11 aplikacione Android-i për të bërë xheloz shokun me iPhone
Gazetari i famshëm shkarkohet nga puna për sjellje të pahijshme seksuale »
Article Logic
Execution time: 0.011313915252686
array(1) { ["section"]=> string(68) "festat-e-fundvitit-erdhen-melania-shnderron-shtepine-e-bardhe-101269" }