Festat e fundvitit, presidenti Meta viziton mjeshtrin e madh të futbollit Fatmir Frashërin

Publikuar tek: politike, më 14:23 31-12-2018 Festat e fundvitit, presidenti Meta viziton mjeshtrin e madh të futbollit Fatmir Frashërin

Presidenti  i vendit Ilir Meta Meta i ka bërë një vizitë mjeshtrit të madh të futbollit të Tiranës dhe Shqipërisë, Fatmir Frashërit, me rastin e festave të fundvitit. 

Meta uron së bashku me mjeshtrin e futbolllit që Viti i Ri të sjellë rezultate të mira për sportin tonë.

‘I privilegjuar t’i uroja Vitin e Ri mjeshtrit të madh të futbollit kryeqytetas dhe atij kombëtar, Fatmir Frashërit! Jetë të gjatë e shëndet kampionit të trefishtë tiranas si lojtar, trajner dhe president dinjitoz i klubit Tirana! Uruam që Viti i Ri të sjellë rezultate më të mira për sportin tonë’, shkruan Ilir Meta.

49267027_2067507856628810_7263071022188855296_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027235984802246
array(1) { ["section"]=> string(96) "festat-e-fundvitit-presidenti-meta-viziton-mjeshtrin-e-madh-te-futbollit-fatmir-frasherin-147131" }