Festë dhe fushatë, gratë e Paskuqanit "në rradhë" për Tahirin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:09 12-06-2017 Festë dhe fushatë, gratë e Paskuqanit

Kryetari i Partisë Socialiste në Tiranë, Saimir Tahiri është ndalur në periferi të kryeqytetit për të zhvilluar takimin e rradhës elektoral.

Këtë herë ai ka zhvilluar një takim me gratë dhe vajzat e zonës së Paskuqanit. Në fotot e realizuara nga Agim Rama Tahiri shfaqet në qendër të vëmendjes së të pranishmeve, të cilat mbështesin Partinë Socialiste, konkretisht Saimir Tahirin për Tiranën.  

Ish-ministri i Brendshëm ka mbajtur një fjalim para tyre dhe më pas në ambinetin e ku u zhvillua takimi ka dominuar atmosfera e festës dhe argëtimit. Për më tepër shikoni fotot e shpërndara në rrjetet sociale.

 

 18882060_1932876620311690_8475825427054295180_n.jpg

 

19104844_10210080211463844_878038041_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071830749511719
array(1) { ["section"]=> string(69) "feste-dhe-fushate-grate-e-paskuqanit-ne-rradhe-per-tahirin-foto-82135" }